Rekuperace

Rekuperace s RP-instal s.r.o.

Přidejte se k rostoucímu počtu lidí, kteří se rozhodli pro rekuperaci a vychutnávejte si čistý a zdravý vzduch ve svém domově. Kontaktujte nás a nechte naše odborníky navrhnout a instalovat rekuperační systém, který vám poskytne optimální kvalitu vzduchu a příjemné životní prostředí pro vás a vaši rodinu.

Plus záruka 5 let

Na všechny prvky komfortního větrání Zehnder můžete získat prodlouženou záruku 5 let - a to bez cenového navýšení. Přidaná hodnota, která se vám vyplatí stejně jako poskytovaný záruční a pozáruční servis.

Získejte dotaci 105 až 550 tisíc Kč

Vyžádejte si návrh komfortního větrání Zehnder pro Váš dům nebo byt a získejte dotaci Nová zelená úsporám až 105.000 Kč na samostatný systém řízeného větrání nebo dotaci B.0 - B.2 ve výši 200 až 550.000 Kč na celý pasivní nebo nízkoenergetický rodinný dům.
Rádi Vám pomůžeme dotaci vyřídit a získat. Posouzení možnosti získání dotace je zdarma.

Jaké jsou výhody větrání s rekuperací tepla?

Úspora nákladů

Můžete získat zpět až 95% tepla, které byste jinak ztratili klasickým větráním okny.  Ušetříte až polovinu za vytápění.

 

Zlepšení zdraví

Doma budete mít neustále čerstvý vzduch s optimální vlhkostí. Filtry navíc zachytí prach a pyly, takže i alergici budou moci zhluboka
dýchat.

Maximální komfort bydlení

Systém bude neustále větrat za vás – čerstvý vzduch do domu, vydýchaný znečištěný vzduch a kuchyňské pachy naopak dostanete ven. Oceníte i snadnou obsluhu.